Ryki

35. Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Rykach

Region Pon. 17.06.2024 15:52:48
17
cze 2024

W poniedziałek, 17 czerwca w ryckim Kinie Renesans odbył się 35. Przegląd Piosenki Przedszkolnej. W tegorocznym przeglądzie udział wzięło 7 solistów oraz 8 zespołów wokalnych. Sala kinowa, tego dnia rozbrzmiała dziecięcym śpiewem. Najmłodsza uczestniczka miała niespełna 4 lata.

Na początku wystąpili soliści, następnie zaprezentowały się grupy wokalne z ryckich przedszkoli. Wyrównany poziom uczestników spowodował, że jury w składzie Agnieszka Flisek – instruktor CKiS w Rykach ds. sportu i organizacji imprez , Anna Wojdat – instruktor CKiS w Rykach do spraw rytmiki i organizacji i imprez, oraz Michał Miłosz – muzyk, autor tekstów, wokalista zespołu Crank Fly mieli nie lada zadanie wyłonić najlepszych z najlepszych. Po wysłuchaniu wszystkich śpiewających postanowili nagrodzić każdego uczestnika przeglądu.

Ponadto nagrody specjalne w kategorii solistów trafiły do Hanny Kowalczyk z P.S.P. nr 2 w Rykach oraz Aleksandra Dębka z P.S.P. nr 1 w Rykach. W kategorii zespół wyróżniono Jana Paciorka, Natalię Filipek, Hannę i Natalię Holas z Z.P.O. w Owni.

Nagrody wręczył burmistrz Ryk Jarosław Żaczek. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe pluszowe maskotki.
Na podst. INF CKIS Ryki

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook