Patronat medialny

Dzień Dziecka w Rykach

Region Pon. 03.06.2024 12:24:05
03
cze 2024

W sobotę, 1 czerwca na terenie zespołu pałacowo-parkowego przy Centrum Kultury i Sportu w Rykach odbył się Dzień Dziecka. Wydarzenie pomimo kapryśnej pogody przyciągnęło całe rodziny, a przede wszystkim dzieci.

Pierwszego dnia czerwca na terenie zespołu pałacowo-parkowego odbywał się Gminny Dzień Dziecka. Na najmłodszych czekały różne atrakcje takie jak dmuchańce, balonowo-muzyczne show Patrycji Lipińskiej, która porwała najmłodszą publikę, tworząc z balonów postacie znane z bajek.

Mieliśmy również okazję podziwiać wiele występów. Zaprezentowały się przedszkolaki, dzieci ze szkół czy soliści z Centrum Kultury i Sportu. Miejsce miały również występy baletowe. Przedstawienie przygotowali także uczniowie szkoły FACE 2 FACE with languages. Dzieci i młodzież miały również możliwość zobaczyć występ Macieja Pędy, wielokrotnego mistrza Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji znanego również z dotarcia do półfinału programu „Mam Talent”.

W galerii CKiS można było obejrzeć wystawę prac wykonanych przez dzieci na warsztatach plastycznych pod okiem Agaty Karpińskiej. Imprezie towarzyszył Rykuś – maskotka miasta. Rozdawał on cukierki, a dzieci mogły się do niego przytulić i zrobić z nim zdjęcie. Dzieci mogły również zobaczyć wnętrze wozu strażackiego oraz policyjnego radiowozu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Podlasie oraz portal Podlasie.24.pl.

O relację z wydarzenia zadbał Mateusz Biernacki.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook