Ryki

Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch zaginionych chłopców

Region Czw. 09.05.2024 16:17:56
09
maj 2024

W środę, 8 maja około godziny 3:00 pracownik ochrony zauważył na dworcu kolejowym w Dęblinie dwóch chłopców. Jak się okazało byli to 10 i 11-latek, których zgłoszono zaginięcie. Dzięki właściwej postawie mężczyzny, który powiadomił służby o nietypowej sytuacji, chłopcy bezpiecznie powrócili do swojego miejsca pobytu.

W nocy około godziny 3:00 dyżurny dęblińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony, który zauważył dwóch młodych chłopców, którzy próbowali się schować w toalecie na dworcu kolejowym w Dęblinie.

Na miejsce skierowano patrol policji, który ustalił, że dwaj chłopcy wieku 10 i 11 lat są poszukiwani przez Komendę Powiatową Policji w Garwolinie, gdzie zgłoszono ich zaginięcie. Dęblińscy policjanci zaopiekowali się chłopcami do przyjazdu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, którym ich przekazano.

Dzięki właściwej reakcji i szybkiemu powiadomieniu służb o nietypowej sytuacji jaką zauważył pracownik ochrony dęblińskiego dworca kolejowego, chłopcy bezpiecznie powrócili do swojego miejsca pobytu.

Pamiętajmy, że nasza właściwa postawa i reakcja na sytuacje jakich jesteśmy świadkami może komuś uratować życie i zdrowie. Postawa pracownika ochrony pokazuje, że tworzymy prawdziwe obywatelskie społeczeństwo, na które zawsze możemy liczyć.

aspirant Łukasz Filipek, KPP Ryki
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.