Ryki

Dzień Sportu w Rykach

Sport Niedz. 07.04.2024 15:09:13
07
kwi 2024

W sobotę, 6 kwietnia na hali sportowej w Rykach odbył się dzień sportu. Przyciągnął on wielu młodych adeptów piłki nożnej, sztuk walk czy tańca. Gościem specjalnym był Michał „Brzezik” Brzezicki reprezentant polski w football Freestyle.

Rycki Dzień Sportu rozpoczął się o godzinie 15:00. Na wstępie pokaz swoich umiejętności zaprezentował Michał „Brzezik” Brzezicki. Później dzieci miały okazję nauczyć się kilka „trików” pod okiem popularnego freestylera, który profesjonalnie uprawia ten sport od 13 lat. Poza tym każdy z uczestników mógł zagrać z „Brzezikiem” mecz „jeden na jeden”.

Poza szeroko rozumianą piłką nożną, znalazło się coś dla amatorów sportów walki. Przed zebranymi zaprezentował się klub sportowy Forca MMA Dęblin, który przeprowadził pokaz mieszanych sztuk walki. Następnie uczestnicy mogli zmierzyć się z zawodnikami dęblińskiego klubu. W planie tego dnia był również występ grupy artystycznej z teatru akrobatycznego SuperNova.


W międzyczasie chętni mogli pograć w ping ponga, w koszykówkę lub zobaczyć kilka ciekawych pozycji do treningu siłowego zaprezentowanych przez instruktora CKiS.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.